7/13/2014

Je bilo

Pocasi je jak na houpacce jeden den mame jaro a druhy den jsme zase v zime .Jen par fotek z dnesniho dne ,psi maji snih radi. Kdyz nemuzeme mit bile vanoce v prosinci tak si je muzeme udelat v cervenci.


 
Slunicko uz zacina hrat , snih taje a za chvilku bude snih jen vzpominka.Uzivejte si vase letni pocasi a ja jdu prilozit do kamen.
 

18 komentářů:

 1. Elli tady prší, ale já snad miluji víc ten čas, kdy se může přiložit do kamen! V Irsku žádné vedra momentálně nejsou, ani asi nebudou, proto já raději mám to přiložení do kamen.To je reálnější, jen ne, v mém apartmánu.Bohužel, světlo a teplo krbu miluji.

  OdpovědětVymazat
 2. Jé to je krása! Užívej si sněhu a já jdu zavařovat meruňky :)

  OdpovědětVymazat
 3. Hmm, no to je tedy opravdová krása,sníh u nás v Brně vůbec nebyl a na nový si ještě musíme nějaký čas počkat. Zdravím a přeji hezké dny Libuše

  OdpovědětVymazat
 4. Máte krásnou zimu. Zdá se, že se to líbí i vašim zvířátkům :-) Tak veselé Vánoce!

  OdpovědětVymazat
 5. Jéje, zimu máte pěknou:-) Jsem si akorát připomněla, že vánoce se blíží, a měla bych přemýšlet nad dárky:-)))

  OdpovědětVymazat
 6. Musela jsem se utvrdit, že nejsem na nějakém zapomenutém blogu :-)) a fakt ..vy u protinožců máte teď sníh ... no paráda ♥

  OdpovědětVymazat
 7. ... to je skutečně k neuvěření ...kdo by to řekl ...zírám...Věrka

  OdpovědětVymazat
 8. Nostalgie...První fotka je pro mne návrat v čase. Prostě nádhera. L.

  OdpovědětVymazat
 9. ta vánoční fotka nemá chybu, normálně ji vidím a úplně se těším, až za pět a trochu měsíců ty baňky vytáhneme a použijeme i doma :-), začínám sestavovat plány seznamů dárečků :-). Ello, zimu máte krásnou, ale zatím ji nezávidím a ráda si ponechám naše letní počasí :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Hmmm tak predsa, aspoň na chvíľku poteší :-) ta prva fotka je suuuper.

  OdpovědětVymazat
 11. Moc pěkné fotečky.Přeji Ti aby ses brzo ohřála .V kterém městě žiješ .Ahoj Eva

  OdpovědětVymazat
 12. Jé ... krásné fotky zimy. .... ja před chvilkou vylezl z bazénku. ... Pavel

  OdpovědětVymazat
 13. Co naděláme, jste prostě protinožci :o)
  Krásné fotky Elli, ale teď bych neměnila :o)
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
 14. To je krása ... sníííííh. Jsem zvědavá jestli letos budeme mít nějaký i my. Vánoce bez sněhu to není ono. Hezké dny.

  OdpovědětVymazat
 15. Ovečky vypadají spokojeně i v zimě. Ne, že bych se inspirovala tvojí vánoční fotkou, ale už mám tři první vánoční dárečky schované. Já začínám průběžně po Novém roku a velmi se mi to finančně v prosinci hodí ;)
  Momentálně využíváme pár horkých a slunečných dnů prošpikovaných bouřkama a cachtáme se v bazénu. Kdoví kolik hezkých dnů bude, ani se nenadějeme a taky budeme topit.

  OdpovědětVymazat
 16. Fukčarinka - unás je Eliško úmorné horko. Na dvorku mě v noci pokřikuje sovička Puštík obecný. Pavlovi zase opozdilci vracející se z "TAHITY" - hospůdek. Vnuci jsou na týden u svého otce, dcera konečně dostala byt!!! Ó jak já jsem šťastna.
  U vás zima. První fotka je překvápko,máš smysl pro humor. Přeji vám příjemné zimování, zdravíčko a pohodu.

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj Elli, máte tam nádhernou krajinu, s tím sněhovým popraškem to vše ještě vystoupí. Na pesanech je vidět, že se nesmírně těší. Měj se krásně.

  OdpovědětVymazat
 18. "Užívejte si vaše letní počasí a já jdu přiložit do kamen." To je moc pěkná věta, Elli. Dneska to u nás taky vypadá na přiložení do kamen. Po děsných vedrech se pořádně ochladilo. Výkyvy teplot dávají lidem hodně zabrat.

  Vánoce v červenci je dobrý nápad, aspoň jsou na sněhu jako někdy u nás, když se ovšem zadaří.

  Fotky máš moc pěkné, Elli. Třetí od konce je úžasná!

  OdpovědětVymazat